„V kopcovitém terénu nebyl problém ohradu zkontrolovat na dálku pomocí ovladače"

Generátor fencee power DUO RF PDX70 / výkon 7 J
Použito pro stádo koní, huculů.

Dobrý den, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za skvělý ohradník, který jsme si u Vás v květnu zakoupili. Ohradník si i za tak krátkou dobu stihnul projít ledasčím. Posílám fotky ohradníku z nadmořské výšky 1140 m. n. m., kde u horské boudy v letních měsících udržoval stádo koní v ohradě.

A i přes to, že byl ohradník vzdálený 6 km od farmy v kopcovitém terénu, nebyl problém ohradu zkontrolovat na dálku pomocí ovladače.

Protože vím, čím si ohradník prošel, tak mohu s klidem říct, že je naprosto bezkonkurenční, ať už cenou, kvalitou zpracování, odolností vůči povětrnostním podmínkám, možnosti dálkového ovládání a i v mnoha dalších aspektech.

Obzvláště dálkové ovládání oceňuji v případě, kdy procházím ohradu, kde je z nějakého důvodu přerušený obvod a když závadu objevím, můžu si přímo z místa ohradník vypnout, závadu opravit a zase napětí v ohradě obnovit, bez zbytečné ztráty času chozením přímo ke zdroji a zpět.

Zkrátka jsme s ním naprosto spojeni a další ohradníky s příslušenství hodláme brát jedině od Vás. Obzvláště rádi bychom si s příštím nákupem objednali Gateway GW10, abychom měli všechny ohrady pod kontrolou přímo z farmy.

Vít Karbusický FARMA HUCUL, s.r.o. - Vítkovice v Krkonoších