Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Jsme inovátory na poli generátorů pro elektrické ohradníky: Seznamte se s moderní chytrou farmou

Nejen že jdeme s dobou, ale chceme být krok napřed. Našim klientům nyní nabízíme inovativní generátory a kompletní systém ovládání elektrických ohradníků na dálku. S moderní chytrou farmou fencee své ohrady můžete ovládat a kontrolovat doslova odkudkoliv na světě.

Neomezené ovládání elektrických ohradníků na dálku? - Přesně tak funguje nová technologie

Pod značkou fencee byly již v minulosti vyvinuty špičkové kompletní systémy pro monitorování a ovládání elektrických ohradníků na dálku. Systém chytré farmy doposud fungoval pomoci rádiového přenosu a to až na vzdálenost 30 km. Nyní představujeme světově jedinečné řešení. Své elektrické ohradníky pro zvířata nebo ohrady pro ochranu vaši úrody či pozemků, můžete ovládat a kontrolovat z mobilního telefonu přes aplikaci fencee Cloud nebo z webového rozhraní vašeho počítače. Jediné co budete potřebovat je připojení k internetu. Ať už budete kdekoliv na světě, na jedno kliknutí budete mít své ohrady neustále a pohodlně pod kontrolou.

Díky aplikaci fencee Cloud můžete kontrolovat svoje ohrady opravdu doslova odkudkoliv
Díky aplikaci fencee Cloud můžete kontrolovat svoje ohrady opravdu doslova odkudkoliv

FENCE WiFi GATEWAY GW100 - Centrální zařízení chytré farmy

Srdcem celé moderní chytré farmy fencee je centrální zařízení FENCE WiFi GATEWAY GW100. Toto zařízení vzdáleně kontroluje a ovládá všechny generátory a kontrolní monitory, které jsou umístěné na vašich ohradách. Gateway je připojena přes Wi-Fi na cloud, což je zabezpečené místo na internetu, přes které vzájemně komunikují všechna spárovaná zařízení. Cloud sbírá data ze všech generátorů a kontrolních monitoru a instrukce od uživatele zasílá zpět do centrální gateway. Odkudkoliv na světě, tak můžete sdílet data s dalšími uživateli, kontrolovat, nastavovat a ovládat parametry na elektrických ohradnících. Základní dosah gateway na generátory je až 10 km, tuto vzdálenost však lze s externí anténou prodloužit na dosah až 30 km. Ať už potřebujete chránit a mít pod kontrolou vaše zvířata, úrodu či pozemky, díky této moderní technologii si sestavíte moderní a interaktivní ohradník.

Srdcem celého systému je centrální zařízení FENCE WiFi GATEWAY GW100
Srdcem celého systému je centrální zařízení FENCE WiFi GATEWAY GW100

Které generátory lze spárovat s centrální gateway?

Pro účely nové moderní chytré farmy fencee jsme vyvinuli zcela novou unikátní řadu silných kombinovaných generátorů fencee energy DUO RF EDX s výkonem 8 - 15 J. Vysoce výkonné zdroje této řady jsou vhodné pro velmi dlouhé a vegetací zatížené elektrické ohradníky. Jsou univerzálně použitelné pro všechna zvířata včetně mláďat. Díky integrované speciální žluté svorce, totiž můžete impulsy snížit zhruba na polovinu výkonu do spodních vodičů ohrady. Neslouží však pouze k ochraně zvířat, lze je také využít pro ochranu úrody a pozemků před různými škůdci a predátory. Přes fencee Cloud však můžete ovládat také předchozí modely řady fencee power DUO RF PDX s výkonem 1 - 7 J. Uvedené kombinované zdroje můžete napájet jak ze sítě 230 V nebo z běžné 12 V autobaterie, kterou lze rovněž použít jako záložní zdroj.

Generátor elektrického ohradníku fencee energy DUO RF EDX
RF kombinovaný generátor elektrického ohradníku fencee energy DUO RF EDX 

Co kontroluje Monitor MX10?

Máte-li své ohrady v terénu, který je zatížen vegetací, v blízkosti lesa či vedou-li přes vodní toky, kontrolní Monitor MX10  hlídá vstupy přesně v těchto kritických místech. Okamžitě vás skrze centrální gateway informuje o případném poklesu napětí. Během několika sekund obdržíte výstražný alarm na váš telefon a e-mail. Pomoci aplikace fencee Cloud pohodlně na dálku vypnete napájení ohrady a po opravě závady ji zase uvedete do provozu. Pro případ opravy poškozené ohrady se vám bude hodit zkoušečka na proměření hodnot okolo opravovaných míst. Kontrolní monitory můžete rovněž umístit u vstupu k branám vašich ohradníků. Odpojí-li kdokoliv očko u háku rukojeti u brańy, monitor situaci ihned vyhodnotí a pošle alarm do gateway. Elektrické ohrady tak máte chráněny i před případnými nežádoucími hosty.

 

Zařízení pro vzdálený monitoring parametrů ohradníků Monitor MX10

Jaké možnosti a výhody moderní chytrá farma fencee přináší?

Tato jedinečná technologie ovládání ohrad pomocí cloudu šetří maximálně váš čas. Již nebudete muset ohrady neustále obcházet a kontrolovat. Šetří vaše náklady, neboť celý systém funguje bez SIM karet a aplikace fencee Cloud je zcela zdarma bez omezení na počet zařízení. Aplikace je uživatelsky jednoduchá a můžete díky ní:

  • kontrolovat online aktuální informace všech spárovaných zařízení
  • znázornit díky přehledným grafům průběh naměřených hodnot za posledních 7 dní
  • zobrazit seznamy všech připojených zařízení
  • sledovat a případně nastavovat hodnoty baterie, napětí, kvality uzemnění a výkonu, vypínat a zapínat jednotlivá zařízení
  • nastavovat mezní hodnoty pro vyhlášení alarmů na jednotlivých ohradách
  • v případě vyjímečné poruchové situace ihned online přijímat alarm do telefonu a e-mailu
  • pro snadnou orientaci na chytré farmě můžete zařízení v mapě rozmístit na konkrétní místa, z mapy se pak lze snadno prokliknout přímo na konkrétní zařízení
  • novinkou je také možnost virtuálního plotu a zakreslení celého ohrazení do mapy. V případě vyhlášení alarmu uvidíte na první pohled podle barvy z jakého místa a jaké zařízení hlásí problém.

 

Recenze uživatelů moderní chytré farmy

„Rodiče už mají nějaký věk a nemusí každé ráno chodit kontrolovat ohrady. Když je problém, gateway spustí alarm, to považuji za největší výhodu.” 

Pavlína N., Lhota u Vsetína

„Gateway mám doma jako centrální ovládání a alarm, ovladač mám ale stále u sebe, když se pohybuji venku kolem ohrad. Velkou výhodou vidím v tom, že neplatím poplatky za SIM karty”. 

Petr B., Litoměřice

„Na gateway mám připojeny 3 ohrady, mám tak současně přehled nad všemi a šetřím tak spoustu času, než když jsem musel ohrady jezdit kontrolovat. Kdykoliv se hned dozvím, že se něco děje”. 

Adam M., Beskydy

 

Podívejte se na video, jak fencee Cloud funguje

Toto video vám ukáže, jak nová aplikace fencee Cloud pro ovládání elektrických ohradníků odkudkoliv na světě funguje:

 

Pokud máte nějaký dotaz, obraťte se na naše technické oddělení info@fencee.cz. Rádi vám poradíme.

Napište nám

* *

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů