Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Zpřístupnili jsme další funkce aplikace fencee Cloud pro sdílení zařízení

Reagujeme na potřeby uživatelů našich RF produktů moderní chytré farmy a přinášíme nové funkce, týkající se sdílení přístupu a řízení jednotlivých zařízení s ostatními příslušníky farmy. Předpokladem pro sdílení a řízení, byl zákaz používání některých funkcí pro konkrétního pracovníka farmy. Můžete si tedy sdílet záznamy o jednotlivých zařízeních a také si určit funkce, které může daná osoba ovládat.

Řízení přístupu a sdílení zařízení s ostatními pracovníky farmy

Sdílená zařízení jsou v aplikaci fencee Cloud jasně vidět na první pohled. Obrázek č.1 zobrazuje sdílenou gateway. Všechny zařízení, které sdílíte, mají modrou barvu ve světlejším odstínu. Okamžitě tak poznáte, které zařízení je sdílené a které nikoliv. 

Připravili jsme detailní instrukce, které usnadní si nasdílet potřebná zařízení a také vám popíšeme, jaké jsou možnosti sdílení daných funkcí.

Předpokladem pro sdílení je, že uživatel, se kterým chcete svoje zařízení sdílet, musí mít vyplněnou registraci v systému moderní chytré farmy. Registrování je nutné i v případě, že uživatel nemá ani jedno chytré zařízení. 

  • Klikněte na tlačítko rolovací nabídky v podobě tří teček u zařízení, které potřebujete sdílet (obrázek č.3)
  • V nabídce se objeví několik možností, klikněte na Share device (obrázek č.4)

Potom co kliknete na možnost Share device (sdílení zařízení) se objeví rámeček, ve kterém vyplníte e-mailovou adresu uživatele, se kterým chcete zařízení sdílet. Ještě jednou upozorňujeme, že uživatel, se kterým máte v úmyslu sdílet zařízení, musí vlastnit svou adresu v systému moderní chytré farmy. Po zadání e-mailu je nutné zaškrtnout funkce, se kterými bude uživateli dovoleno manipulovat.

Chtěli byste sdílet zařízení s další osobou, ale potřebujete, aby vám nemohla generátor úplně vypnout?

Je to jednoduché, stačí, když dané osobě nepovolíte funkci on/off. Možnost přepínání výkonu 50% / 100% a možnost měnit hodnotu napětí pro spuštění alarmu jí však bude přístupná.

U sdílených zařízení si můžete vybrat ze tří funkcí, které plánujete s konkrétním uživatelem sdílet.

  • Threshold - uživatelem nastavitelná limitní hodnota napětí, pokud dojde ke snížení napětí pod tuto hodnotu bude spuštěn alarm, který odešle upozornění na váš mobil a e-mail 
  • Power output - možnost přepínání výkonu generátoru na 50 % / 100 %. Snížení výkonu se hodí například při použití ohradníku pro menší, citlivější zvířata, pro kratší ohrady nebo pro úsporu baterie
  • On / Off - dává uživateli možnost měnit stav generátoru. ON - zapnutý, funkční. STANDBY - vypnutý (v standby režimu), možno dálkově zapnout

Je jenom na vás kolika uživatelům povolíte sdílení zařízení a dáte jim možnost se podílet na ovládání a monitoringu vaší ohrady. Počet uživatelů pro sdílení zařízení je neomezený. Budeme rádi, když novou funkci využijete a opět vám chloupek zefektivní a zjednoduší práci.

Pokud máte dotaz ohledně kterékoliv funkce, neváhejte nás kontaktovat

Napište nám

* *

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů