Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Zpřístupnili jsme další funkce aplikace fencee Cloud pro sdílení zařízení

Reagujeme na potřeby uživatelů našich RF produktů moderní chytré farmy a přinášíme nové funkce, týkající se sdílení přístupu a řízení jednotlivých zařízení s ostatními příslušníky farmy. Předpokladem pro sdílení a řízení, byl zákaz používání některých funkcí pro konkrétního pracovníka farmy. Můžete si tedy sdílet záznamy o jednotlivých zařízeních a také si určit funkce, které může daná osoba ovládat.

Řízení přístupu a sdílení zařízení s ostatními pracovníky farmy

Sdílená zařízení jsou v aplikaci fencee Cloud jsou jasně vidět na první pohled. Obrázek č.1 zobrazuje sdílenou gateway. Všechny zařízení, které sdílíte, mají modrou barvu ve světlejším odstínu. Okamžitě tak poznáte, které zařízení je sdílené a které nikoliv. 

Připravili jsme detailní instrukce, které usnadní si nasdílet potřebná zařízení a také vám popíšeme, jaké jsou možnosti sdílení daných funkcí.

Předpokladem pro sdílení je, že uživatel, se kterým chcete svoje zařízení sdílet, musí mít vyplněnou registraci v systému moderní chytré farmy. Registrování je nutné i v případě, že uživatel nemá ani jedno chytré zařízení. 

  • Klikněte na tlačítko rolovací nabídky v podobě tří teček u zařízení, které potřebujete sdílet (obrázek č.3)
  • V nabídce se objeví několik možností, klikněte na Share device (obrázek č.4)

Potom co kliknete na možnost Share device (sdílení zařízení) se objeví rámeček, ve kterém vyplníte e-mailovou adresu uživatele, se kterým chcete zařízení sdílet. Ještě jednou upozorňujeme, že uživatel, se kterým máte v úmyslu sdílet zařízení, musí vlastnit svou adresu v systému moderní chytré farmy. Po zadání e-mailu je nutné zaškrtnout funkce, se kterými bude uživateli dovoleno manipulovat.

 

Chtěli byste sdílet zařízení s další osobou, ale potřebujete, aby vám nemohla generátor úplně vypnout?

Je to jednoduché, stačí, když dané osobě nepovolíte funkci on/off. Možnost přepínání výkonu 50% / 100% a možnost měnit hodnotu napětí pro spuštění alarmu jí však bude přístupná.

U sdílených zařízení si můžete vybrat ze tří funkcí, které plánujete s konkrétním uživatelem sdílet.

  • Threshold - uživatelem nastavitelná limitní hodnota napětí, pokud dojde ke snížení napětí pod tuto hodnotu bude spuštěn alarm, který odešle upozornění na váš mobil a e-mail 
  • Power output - možnost přepínání výkonu generátoru na 50 % / 100 %. Snížení výkonu se hodí například při použití ohradníku pro menší, citlivější zvířata, pro kratší ohrady nebo pro úsporu baterie
  • On / Off - dává uživateli možnost měnit stav generátoru. ON - zapnutý, funkční. STANDBY - vypnutý (v standby režimu), možno dálkově zapnout

Je jenom na vás kolika uživatelům povolíte sdílení zařízení a dáte jim možnost se podílet na ovládání a monitoringu vaší ohrady. Počet uživatelů pro sdílení zařízení je neomezený. Budeme rádi, když novou funkci využijete a opět vám chloupek zefektivní a zjednoduší práci.

Pokud máte dotaz ohledně kterékoliv funkce, neváhejte nás kontaktovat

Napište nám

* *

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů